Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mieszkańcy Gminy Przemęt ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy

W sobotę mieszkańcy Gminy Przemęt wzięli udział w Krajowym Treningu Pierwszej Pomocy.

Na terenie naszej gminy zajęcia odbyły się w Kaszczorze i w Solcu. Uczestnicy mogli poznać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy oraz przećwiczyć najważniejsze czynności ratunkowe.

Trening poprowadzili druhowie OSP Kaszczor i OSP Solec, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując, jak właściwie reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Krajowy Trening Pierwszej Pomocy jest częścią Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLiOC), której celem jest przygotowanie mieszkańców do reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz budowanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa.

Dziękujemy druhom OSP za przeprowadzenie zajęć oraz wszystkim mieszkańcom za udział.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors